חפשו מספר טלפון

אודות שירותי האתר


שירות מי התקשר אלי הוא מנוע חיפוש, איתור ושיתוף מספרי טלפון ואנשי קשר בישראל בלבד. מידי יום אנחנו עושים רק דבר אחד בודקים את האתרים החופשים באינטרנט מחפשים מספרי טלפון ושמות ומתאימים בניהם. כמו כן, אנשים רבים תורמים מידע על מספרי הטלפון השונים ומעדכנים אותנו באמיתות המספרים ובכך עוזרים לנו להיות יותר רלוונטים

אנו מבינים שפרטיות היא דבר חשוב ולכן איננו אוגרים אף מידע חוץ משם וטלפון אך גם אם מידע זה מפריע לכם ואתם לא מעוניינים להיחשף אנחנו מכבדים כל בקשה בכובד ראש ובכל מקום באתר תוכלו למצוא את האפשרות להסיר את המספר שלכם. חשוב לציין כי אנחנו לא קונים שום מאגר טלפונים ו\או משתמשים בשום תוכנות פירטיות אלה רק במספרי טלפון שאותרו באופן חופשי ברשת האינטרנט.

אם הוספתם מספר טלפון יתכן ויקח לנו קצת זמן לעלות אותו כיום יש לנו עשרות אלפי מספרים שממתינים לאישור ואנו עובדים שעות רבות כדי לאשר את המספרים ואנשי הקשר.

אם חלה טעות אנו מתנצלים אנחנו גם לא מושלמים מכוון שרוב העבודה נעשית באופן אוטומטי על ידי הבוטים שלנו יתכנו טעויות לכן אם מצאתם טעות אתם מוזמנים לשלוח לנו ואנו נתקן אותה בהקדם כמו כן עליכם להבין שהמידע שהמערכת תפלוט יכול להיות שגוי ויש לקחת אותו בערבון מוגבל, בכל אופן המידע אינו משפטי ואין אפשרות להשתמש בו בתור מידע משפטי והשימוש באתר הוא על אחריות הגולש בלבד. יש להבין שהאתר אינו שייך לאף חברה סלולרית לרבות בזק, הוט, פלאפון, אורנג', סלקום ועוד והוא פועל כאישות נפרדת לחלוטין.

על מנת להתמודד עם המידע הגדול, אנו מגבילים את כמות החיפושים באתר מידי יום. אם חשוב לכם לקבל את המידע אתם מוזמנים לרכוש קרדיט של 5 חיפושים בעלות סימלית של 10 שקלים והתשלום מתבצע או דרך טלפון סלולרי או באמצעות חשבון פייפאל אם שילמתם ולא קיבלתם תמורה אתם מוזמנים ליצר איתנו קשר ונטפל בזה בהקדם admin@call2me.co.il

המידע באתר מחולק ל2 קטגוריות מספרי טלפון ציבורים אשר פתוחים באופן חופשי מכל כתובת מחשב רגילה וללא תשלום ומספרי טלפון ניידים אשר מוגבלים לכמות חיפושים ייעודית מידי יום לאחר מכן החשיפה בתשלום הדבר הכרחי כדי להתמודד עם מנועי חיפוש אשר מנסים לסרוק אותנו וכדי שהמידע יהיה אמין ואיכותי וזמין.

אם זה קיים ברשת - אנחנו נמצא את המידע !

מחוברים לאתר:
בוטים:
כתובת מחשב: 54.225.17.239
מספרים מאושרים: 1,267,357
דפים שצפית: 9
2018-07-22 21:31:31